Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
ForumMania Ana Sayfa

PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım!

YazarMesaj
RyoNosT
Süper Moderatör
Süper Moderatör
RyoNosT

Doğum tarihi : 19/09/90
Lakap : CıkS
Tuttuğu Takım : PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! D1e2ee3fede4072d5e25570rp0

PARA
PARA: 15 $

PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! Empty
MesajKonu: PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım!   PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! Icon_minitimeÇarş. Ara. 23, 2009 6:47 pm

Photoshop öğrenmek isteyen, meraklısı olan bir çok insan var. Photoshopda göz rengi değiştirmek, saç rengi değiştirmek, sakal-bıyık yapmak isteyenler…

Öncelikle bir göz resmimizin olması gerekiyor Smile Göz ne kadar net olursa ve yakın olursa o kadar başarılı sonuçlar alırsınız.

Örneğin benim seçtiğim göz resmi bu:
ÖncePhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! Photoshopda-g%C3%B6z-rengi-de%C4%9Fi%C5%9Ftirme
Sonra:PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! Photoshopda-g%C3%B6z-rengi-de%C4%9Fi%C5%9Ftirme21

Yapılış:
Resmi Photoshop ile açtıktan sonra yapmamız gereken ilk şey yeni bir layer oluşturmak. Layer oluşturmak için “Ctrl+Shift+N” kısayolunu kullanabilirsiniz.

PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! Yeni-Layer
Layer oluşturduktan sonra “Brush Tool” ile birlikte bir renk seçin. Seçtiğiniz renk cırtlak, göz alan bir renk olsun.
PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! Sol-panel

Sonra gözün kenarlarını taşırmadan boyayın. Dikkatlice ve yavaş yavaş
PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! Brush-tool-ile-boyama

En son olarak da sağ alttaki “Layer” bölümünden “Hue” seçeneğini seçin.

PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım! Hue

PhotoShopLa Göz Rengi Değiştirme ResimLi AnLatım!
1 sayfadaki 1 sayfası